Lise döneminde sınıf geçme başarısını gösterememiş ve gündüz eğitim hakkını kaybetmiş bireylere akşam lisesi yeni bir şans vermektedir. 2 kez sınıf tekrarı yapmış 18 yaş altı / 18 yaş üstü bay ya da bayan herkes akşam liselerine kayıt yaptırabilir. Bireylerin seçimine göre farklı alanlarda dersler verilmektedir. Seçtiğiniz alanı bir sonraki sene değiştirebilirsiniz. Akşam lisesi milli eğitim bakanlığına bağlıdır ve milli eğitim bakanlığının sunduğu program dahilinde eğitim vermektedir.

Akşam Lisesi

Lise hayatına örgün öğretimden devam eden ancak arkadaş ya da eğitim yetersizliği gibi nedenlerden dolayı farklı okul arayışına gören öğrenciler için hizmet sunmakta olan Akşam Liseleri arasında yer alan özel Başer Akşam Lisesi, ilk olarak İstanbul’da 2011 – 2012 eğitim öğretim yılında hizmet vermeye başlamıştır. Gündüz eğitim hakkını farklı nedenlerden dolayı kaybetmiş ancak liseyi bitirmek isteyen her öğrenciye kapılarını açmış olan özel Başer akşam lisesi, aynı zamanda açık öğretimden geçiş yapmak isteyen öğrenciler içinde hizmet sağlamaktadır. Lise diplomasını zor olsa da almak isteyen öğrenciler için uzman öğretmenler ile eğitim hayatını sürdüren lisede, erken kayıt avantajlarına da yer verilmekte ve ücret konusunda indirimli fiyatlarda sağlanmaktadır.

Özel Rehber Eşliğinde Sunulan Başer Akşam Lisesi

Yanlış arkadaş seçimi, para kazanma ihtiyacı ya da sağlık gibi nedenlerden dolayı, insanlar lise eğitim hayatlarını ertelemek zorunda kalabilmektedir. Lisesinin tamamlanmaması ile birlikte alınmayan lise diploması, insanların ilerideki iş hayatlarında ve hatta sosyal hayatlarında bazı zorluklara neden olmaktadır. Bahsedilen durumların yaşanmaması için erteledikleri lise hayatlarını sürdürmek isteyen kişiler için yaklaşık 9 yılı aşkın süredir hizmet veren özel Başer Akşam lisesi, İstanbul ve çevresinde hizmet sunan en güvenilir akşam Liseleri arasında yer alıyor. Bünyesindeki her öğrenci ile daha yakından ilgilenmek adına kaliteli çözüm sunan lisede, özel rehberlik servisi bulunmakta ve çeşitli sorunlar için öğrencilerin rehberlik servislerine danışarak, yardım almaları mümkün hale getirilmektedir.

İnternetten Ön Başvuru Yapabileceğiniz Özel Başer Akşam Lisesi

Diğer liselerden mezun olan öğrenciler ile aralarında hiçbir fark bulunmayan Akşam Lisesi öğrencileri, aynı zamanda diploma ve üniversite yerleşim sıraları içinde herhangi bir olumsuzluk yaşamamaktadır. Bu bilgilerden yola çıkarak, son yıllarda giderek rağbet gören akşam liseleri arasında yer alan özel Başer akşam lisesi, İstanbul ve çevre bölgelerdeki öğrenciler için bazı kolaylıklara da yer vermektedir. İnternet üzerinden sunulan ön kayıt formu ile birlikte, formun eksiksiz doldurulması durumunda iletişime geçen lise, iletişim bilgileri üzerinden sizler ile iletişime geçmekte ve lise hayatınızı kaliteli eğitim ile tamamlamanızı sağlamaktadır.