Bakırköy Akşam Lisesi

Özel Akşam Lisesi

Bakırköy’ün merkezinde hizmetlerini sürdürmekte olan Başer Özel Akşam Lisesi gündüz lise öğrenimini tamamlayamayan ve aldıkları eğitimlerden memnun olmayan her lise öğrenci adayı için hizmet sürdürmektedir. Genel olarak akşam ve mesai saati bitimi sonrasında verilmeye başlanan dersler, öğrencilerin hem maddi açıdan sıkıntı yaşamamaları ve hem de eğitim hayatlarını devam ettirebilmelerini sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca onaylı şekilde eğitim verilen akşam lisesinde, görev alan tüm öğretmenlerin dershane, kolej ve üniversite geçmişleri bulunmaktadır. Ders ve eğitimlerin yanı sıra öğrencilerin motivasyonlarının yüksek olmasına da özen gösterilen Başer akşam lisesinde, sınav tarihleri de öğrencilere düzenli şekilde SMS telefon ve mail yolu ile iletilmektedir.

Sıcak Aile Ortamlı Başer Özel Akşam Lisesi

Açık öğretim liselerinin revaçta olduğu şu günlerde, ülkemizde lise eğitimi için tercih edilen liselerin başında akşam liseleri de gelmektedir. Ancak çoğu akşam lisesinde, öğrenciler ile birlikte eğitimciler arasında seviyeli ilişkiler yer almaktadır. Yapılan ders anlatımları sonrasında akıllarındaki soruları sormaya çekinen öğrenciler, buna göre derslerden geçme konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktadır. Uzun yıllar hizmet veren Başer Özel Akşam Lisesi üzerinde bahsedilen ilişkiler, genel olarak sıcak aile ortamları ile kurulmaktadır. Öğretmen, öğrenci ve hatta diğer görevlilerin birbirleri ile aile ortamı içerisinde iletişim kurmaları, öğrenci ve velilerin daha mutlu olmasına yol açmaktadır.

Üniversite Kapısını Aralamak İçin Başer Özel Akşam Lisesi

İyi bir meslek sahibi olmak ve çeşitli kurumlarda görev alabilmek isteyen kişiler, ilk olarak lise eğitimlerini tamamlamak ve diplomalarını almak istemektedir. Ancak daha üst makamlara erişebilmek ve aylık kazançlarının daha yüksek olması için lise hayatının yanı sıra üniversite hayatlarının da olmasını isteyen kişiler, kaliteli eğitimciler ile hizmet veren özel liselere yönelmektedir. Gündüz özel liselerin yanı sıra farklı arayışa giren kişiler için hizmet veren akşam liseleri arasında bulunan Başer Özel Akşam Lisesi gerekli olan dersleri uzman öğretmenler eşliğinde almanızı ve mezun olarak, üniversite sınavlarında dereceye girerek, üniversite kapılarını sonuna kadar aralamanızı mümkün hale getirmektedir. Mezun olma sonrasında örgün liseden mezun olan öğrenciler ile aranızda hiçbir olmayacağı lisede, uygun ücretler yer almaktadır.

Devamı

Yenibosna Başer Akşam Lisemizde 1. Dönem sona erdi.

Yenibosna Başer Akşam Lisemizde 1. Dönem sona erdi. Karnelerini alan öğrencilerimiz bayrak töreni öncesi masa tenisi ve langırt turnuvasında 1. Olan öğrencilerimiz için düzenlenen ödül törenine katıldılar. Turnuva şampiyonlarına Kurucumuz Seher Başer ve Müdürümüz Tarafından ödülleri takdim edildi. Tüm öğrencilerimizi tebrik eder iyi tatiller dileriz.

Devamı

Başer Akşam Liselerimizde Öğrencilerimiz Langırt Turnuvasında

Başer Akşam Liselerimizde Öğrencilerimiz sınıflar arası yapılan turnuvalarla 1. Dönemin stresini attılar. Yenibosna şubemizde çekişmeli ve eğlenceli geçen langırt turnuvasına katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Devamı

Meslekleri Tanıyalım” konulu semineri

Bakırköy Başer Akşam Lisemizde Tarih Öğretmenimiz Elif Bozbaş ve Matematik Öğretmenimiz Esra Yar “Meslekleri Tanıyalım” konulu seminer verdiler.

Devamı

Şiddeti Önleme ve Azaltmaya Yönelik Çalışma Semineri

Başer Akşam Lisesi Bakırköy Şubemizde Edebiyat Hocamız Tuğba Karaosmanoğlu “Şiddeti Önleme ve Azaltmaya Yönelik Çalışma” konulu seminer düzenledi.

Devamı